headerfoto headerfoto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Wisselkeeper J6E4-6 Trainingsgroep V1 - D
15:45 - 16:45 JE4 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
15:45 - 16:45 JE5 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
15:45 - 16:45 JE6 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
16:15 - 17:00 Wisselkeeper M6E4-7 Trainingsgroep V1 - D
16:30 - 17:30 MD5 Luke Heijsteeg V3 - CD
16:45 - 17:45 ME4 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
16:45 - 17:45 ME5 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
16:45 - 17:45 ME6 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
16:45 - 17:45 ME7 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
V2
17:00 - 17:45 Wisselkeeper J8E1-3 Trainingsgroep V1 - D
17:30 - 18:30 MD1 Jelle Overdijkink
Luke Heijsteeg
Thijmen de Vries
V3
17:30 - 18:30 MD2 Jelle Overdijkink
Luke Heijsteeg
Thijmen de Vries
V3
17:45 - 18:15 Keeperstraining MC1-2 Trainingsgroep V1 - D
17:45 - 18:45 J8E1 Hans Oostindie V2
17:45 - 18:45 J8E2 Hans Oostindie V2
17:45 - 18:45 J8E3 Hans Oostindie V2
17:45 - 18:45 JD3 Pim Oosterwaal
Teun Hinderink
V1 - AB
18:15 - 18:45 Keeperstraining JD1-2 Trainingsgroep V1 - D
18:30 - 19:30 MC1 Jauke Schut
Luke Heijsteeg
V3
18:30 - 19:30 MC2 Jauke Schut
Luke Heijsteeg
V3
18:45 - 20:00 MB2 Marijn Zeldenrijk V2 - CD
19:00 - 20:00 JD1 Mels Mandema
Pim Oosterwaal
V1
19:00 - 20:00 JD2 Mels Mandema
Pim Oosterwaal
V1
19:00 - 20:00 MC3 Koen Eggen V2 - AB
19:30 - 20:30 JC1 Leo Westenberg
Luke Heijsteeg
V3
19:30 - 20:30 JC2 Leo Westenberg
Luke Heijsteeg
V3
20:00 - 21:30 JA1 Niels Denekamp
Pim Oosterwaal
V1 - CD
20:00 - 21:15 JB2 Jauke Schut V1 - AB
20:30 - 21:30 MA2 Leo Westenberg V3 - AB
20:30 - 21:30 MA3 Luke Heijsteeg V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Wisselkeeper C Trainingsgroep V3 - D
17:30 - 18:30 JC3 Casper Kreyenberg
Espen van Es
V1 - CD
17:30 - 18:30 MD3 Justine van der Pol
Kira Miedema
V1 - AB
17:45 - 18:30 Keeperstraining MB1 Trainingsgroep V3 - D
18:30 - 19:15 Keeperstraining MA1, JB1 Trainingsgroep V3 - D
18:30 - 20:00 JB1 Floris Stigter
Thomas Brinkhof
V3 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Alexander Wonder
Hans Oostindie
Niels Denekamp
V1
18:30 - 20:00 MB1 Alexander Wonder
Hans Oostindie
Niels Denekamp
V1
19:15 - 20:00 Keeperstraining JA1-2 Trainingsgroep V3 - D
20:00 - 22:00 D1 Alexander Wonder V1
20:00 - 22:00 H1 Tijmen Vierhout
Floris Stigter
V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 JF1 Leo Westenberg
Luke Heijsteeg
Pim Oosterwaal
V3
15:00 - 16:00 JF2 Leo Westenberg
Luke Heijsteeg
Pim Oosterwaal
V3
15:00 - 16:00 JFtr Hans Oostindie V1
15:00 - 16:00 MF1 Leo Westenberg
Luke Heijsteeg
Pim Oosterwaal
V3
15:00 - 16:00 MF2 Leo Westenberg
Luke Heijsteeg
Pim Oosterwaal
V3
15:00 - 16:00 MFtr Hans Oostindie V1
16:00 - 17:00 JE4 Hans Oostindie
Luke Heijsteeg
V1
16:00 - 17:00 JE5 Hans Oostindie
Luke Heijsteeg
V1
16:00 - 17:00 JE6 Hans Oostindie
Luke Heijsteeg
V1
16:00 - 17:00 ME4 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
16:00 - 17:00 ME5 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
16:00 - 17:00 ME6 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
16:00 - 17:00 ME7 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
17:00 - 18:00 J8E1 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
17:00 - 18:00 J8E2 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
17:00 - 18:00 J8E3 Jelmer Siersema
Pim Oosterwaal
V3
17:00 - 18:00 MD4 Cato van Meerten
Merrit Los
V1 - CD
17:00 - 18:00 MD5 Luke Heijsteeg V1 - AB
17:15 - 18:15 M8E1 Hans Oostindie V2
17:15 - 18:15 M8E2 Hans Oostindie V2
17:15 - 18:15 M8E3 Hans Oostindie V2
18:15 - 19:30 MC1 Jelmer Siersema V1 - AB
18:15 - 19:30 MC2 Marijn Zeldenrijk V1 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Lotte Oostindie
Luke Heijsteeg
V3 - AB
18:30 - 19:45 JC2 Koen Eggen V3 - CD
18:30 - 19:30 MA2 Pim Oosterwaal V2
18:30 - 19:30 MA3 Pim Oosterwaal V2
19:30 - 20:30 D2 Pim Oosterwaal V1 - AB
19:30 - 20:45 H2 Leo Westenberg V1 - CD
19:30 - 20:45 JA2 Jelmer Siersema V3 - AB
20:45 - 22:00 DA V1-2-3 Roulatie velden en trainers: Pim Oosterwaal, Leo Westenberg
20:45 - 22:00 DB V1-2-3 Roulatie velden en trainers: Pim Oosterwaal, Leo Westenberg
20:45 - 22:00 HA V1-2-3 Roulatie velden en trainers: Pim Oosterwaal, Leo Westenberg
20:45 - 22:00 HB V1-2-3 Roulatie velden en trainers: Pim Oosterwaal, Leo Westenberg
20:45 - 22:00 HC V1-2-3 Roulatie velden en trainers: Pim Oosterwaal, Leo Westenberg
20:45 - 22:00 Trimhockeyers V1-2-3 Roulatie velden en trainers: Pim Oosterwaal, Leo Westenberg
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JC1 Luke Heijsteeg V3 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Mels Mandema
Pim Oosterwaal
V3 - CD
17:15 - 18:30 JD2 Stijn Gorter
Thijs van Dijkman
V1 - CD
17:30 - 18:30 JD3 Alexander Haanen
Teun Hinderink
V2 - AB
17:30 - 18:30 MB2 Syl Dignum
Roos Veeneman
V1 - AB
18:30 - 20:00 JA1 Pim Oosterwaal V1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Floris Stigter
Thomas Brinkhof
V1 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Alexander Wonder
Hans Oostindie
Niels Denekamp
V3
18:30 - 20:00 MB1 Alexander Wonder
Hans Oostindie
Niels Denekamp
V3
18:45 - 20:00 JB2 Luke Heijsteeg V2 - CD
20:00 - 22:00 D1 Alexander Wonder V3
20:00 - 22:00 H1 Tijmen Vierhout
Benjamin Bos *
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Wisselkeeper M8E1-3 Trainingsgroep V1 - D
15:45 - 16:45 M8E1 Hans Oostindie V1 - AB
15:45 - 16:45 M8E2 Hans Oostindie V1 - AB
15:45 - 16:45 M8E3 Hans Oostindie V1 - AB
16:15 - 17:00 Wisselkeeper D Trainingsgroep V1 - D
16:30 - 17:45 MD2 Jelle Overdijkink
Thijmen de Vries
V3 - CD
16:45 - 17:45 MD3 Jet Oostindie
Mijntje van Berckelaer
V2 - AB
16:45 - 17:45 MD4 Novee Hagman
Silke van Veeren
V2 - CD
17:00 - 17:45 Keeperstraining JC1, JB2, JA2 Trainingsgroep V1 - D
17:00 - 18:15 JC3 Cas Möhringer
Tom Jansen
V3 - AB
17:00 - 18:00 MC3 Coco Lycklama a Nijeholt
Pim Oosterwaal
Sophie van Daelen
V1 - AB
17:45 - 18:15 Keeperstraining MD1-2 Trainingsgroep V1 - D
17:45 - 19:00 JA2 Leo Westenberg
Pim Oosterwaal
V3 - CD Leo/Pim: afwisselend om de week
18:15 - 19:00 Wisselkeeper AB Trainingsgroep V1 - D

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849