headerfoto headerfoto
 

Barrooster

zaterdag 2 maart 2024 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 09:00  Floris van der Peijl Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Floris van der Peijl Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Ghislaine Tjoa Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Hillie Zoetelief Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Noortje Friedeman Barista 
10:45 - 13:15  Sebastiaan van Dugteren Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Sebastiaan van Dugteren Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Hanny Hamringa Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Hanny Hamringa Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Yvonne Versluis Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Yvonne Versluis Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Ingrid van Schaick Barhoofd 
zondag 3 maart 2024 
09:00 - 13:00  Mya Gefferie Barhoofd 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nicolaas Estourgie Barhoofd 
11:00 - 13:30  Adriaan Wessels Barhoofd 
12:15 - 14:15  Aad Jansen Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Aad Jansen Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Marianne Valk Barhoofd 
14:15 - 16:30  Lotti Denslagen Barmedewerker 
14:15 - 16:30  Lotti Denslagen Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Noortje Friedeman Barhoofd 
16:30 - 18:30  Claudia Appels Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Claudia Appels Barmedewerker 
zaterdag 9 maart 2024 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 13:00  Olena Klimova Barhoofd 
08:00 - 09:00  Sander de Vries Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Sander de Vries Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Caroline van Reedt Dortland Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Leonie Groot Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Lucie Jansen van Velsen Barista 
10:45 - 13:15  Kristien Siemons Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Kristien Siemons Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Sandra de Boer Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Sandra de Boer Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Mascha Los Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Mascha Los Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Robert Scheerder Barhoofd 
zaterdag 16 maart 2024 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 17:00  Olena Klimova Barhoofd 
08:00 - 09:00  Annemieke Plemp Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Annemieke Plemp Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Rianne Dekkers Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Christian van Gastel Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Barista 
10:45 - 13:15  Shirin Berkleef Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Shirin Berkleef Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Annemarieke Gottmer Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Annemarieke Gottmer Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ilse Straver Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ilse Straver Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Barhoofd 
zaterdag 23 maart 2024 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 09:00  Vanessa Jansen Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Vanessa Jansen Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Peggy van der Sluis Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Annelies Hillenga - van der Hulst Wedstrijddienst 
10:45 - 13:15  Frederiek Estourgie-van Burk Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Frederiek Estourgie-van Burk Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Dim Paulson Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Dim Paulson Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ingeborg Stokhof Buts Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ingeborg Stokhof Buts Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Barhoofd 
zaterdag 6 april 2024 
08:00 - 09:00  Ouders/verzorgers van Amelie Spoor Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Florine Landlust Wedstrijddienst 
10:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Bakker Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Livv Paulson Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Livv Paulson Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Werner van Dugteren Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Werner van Dugteren Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2024 
08:00 - 09:00  Ouders/verzorgers van Kris van Keeken Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Eva van Foreest Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Casper de Vries Wedstrijddienst 
10:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Rana Düzgün Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Benjamin de Boer Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Benjamin de Boer Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Isa Los Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Isa Los Barmedewerker 
zaterdag 20 april 2024 
08:00 - 09:00  Ouders/verzorgers van Josy Zoetelief Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Moos Bouman Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Julie van der Peijl Wedstrijddienst 
10:45 - 13:15  Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Hanna van 't Veld Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Hanna van 't Veld Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lisanne Steens Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lisanne Steens Barmedewerker 

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849