headerfoto headerfoto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J8E1 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
Wiegert de Regt
V1
15:45 - 16:45 J8E2 V1
15:45 - 16:45 M8E1 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
Wiegert de Regt
V1
15:45 - 16:45 M8E2 V1
15:45 - 16:45 M8E3 V1
16:45 - 17:45 MD1 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
Wiegert de Regt
V1
16:45 - 17:45 MD2 V1
18:00 - 19:00 JD1 Hans Oostindie
Pim Oosterwaal
Wiegert de Regt
V1
18:00 - 19:00 JD2 V1
18:15 - 19:15 MC2 Rutger Mauritz V3 - CD
19:00 - 20:15 JB2 Wiegert de Regt V2 - CD
19:00 - 20:15 JC3 Stijn Marres
Marijn Zeldenrijk
V3 - AB
19:15 - 20:15 MB3 Rutger Mauritz V3 - CD
20:15 - 21:30 MA2 Pim Oosterwaal V3 - AB
20:15 - 21:15 Trimhockeyers Rutger Mauritz V3 - CD Trimmers weinig tot geen ervaring
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JB1 Bart Vonk
Thomas Brinkhof
V1 - AB
17:00 - 18:30 MA1 Niels Denekamp V1 - CD
17:15 - 18:30 JC2 Christiaan van der Velde
Jim van der Sluijs
V3 - CD
17:15 - 18:30 MB2 Max Brinkhof
Max Carter
V3 - AB
18:30 - 20:00 JA1 Alexander Wonder V1 - AB
18:30 - 20:00 JC1 Floris Stigter V3 - AB
18:30 - 20:00 MA3 Ginger Steenhof V2 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Niels Denekamp V1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Anouk de Vries
Floris de Vries
V3 - CD
18:30 - 19:45 MC3 Rostom Maktouf V2 - AB
20:00 - 22:00 D1 Alexander Wonder V3
20:00 - 22:00 H1 Tijmen Vierhout V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 JF1 Pim Oosterwaal
Tycho Dekker
V3
15:00 - 16:00 JF2 V3
15:00 - 16:00 JF3 V3
15:00 - 16:00 JF4 V3
15:00 - 16:00 JFtr Hans Oostindie V1
15:00 - 16:00 MFtr V1
16:00 - 17:00 JE3 Tycho Dekker
Jelmer Siersema
V3 - CD
16:00 - 17:00 JE4 V3 - CD
16:00 - 17:00 MD4 Pim Oosterwaal V3 - AB
16:00 - 17:00 MF1 Hans Oostindie V1 - AB
16:00 - 17:00 MF2 V1 - AB
16:00 - 17:00 MF3 V1 - AB
17:15 - 18:15 JD3 Pim Oosterwaal V1 - CD
17:15 - 18:15 MD3 Emil van Es
Koen Eggen
V1 - AB
17:15 - 18:15 ME4 Hans Oostindie
Tycho Dekker
Jelmer Siersema
V3
17:15 - 18:15 ME5 V3
17:15 - 18:15 ME6 V3
17:15 - 18:15 ME7 V3
17:15 - 18:15 ME8 V3
17:15 - 18:15 ME9 V3
18:15 - 19:30 JB2 Jelmer Siersema V3 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Tycho Dekker V3 - CD
18:15 - 19:30 MB3 Pim Oosterwaal V1 - CD
18:15 - 19:30 MC2 Anouk Wijnant
Lotti Denslagen
V1 - AB
19:30 - 20:45 JC3 Pim Oosterwaal V1 - CD
19:30 - 20:45 MA2 Jelmer Siersema V3 - AB
20:45 - 22:00 DA Pim Oosterwaal V1-2-3
20:45 - 22:00 DB V1-2-3
20:45 - 22:00 HA V1-2-3
20:45 - 22:00 HB V1-2-3
20:45 - 22:00 HC V1-2-3
20:45 - 22:00 HL1 V1-2-3
20:45 - 22:00 Trimhockeyers V1-2-3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MB1 Niels Denekamp
Max Carter
V1 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Anouk de Vries
Floris de Vries
V1 - CD
17:15 - 18:30 JC2 Pim Oosterwaal V3 - CD
18:30 - 20:00 D2 Pim Oosterwaal V3 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Bart Vonk
Thomas Brinkhof
V3 - AB
18:30 - 20:00 JC1 Floris Stigter V1 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Niels Denekamp V1 - AB
18:30 - 19:45 MB2 Max Brinkhof
Coen Vonk
V2 - CD
20:00 - 22:00 H1 Tijmen Vierhout V1
20:00 - 21:30 H2 Pim Oosterwaal V3 Trainen samen
20:00 - 21:30 JA1 Pim Oosterwaal V3 Trainen samen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J8E1 Hans Oostindie
Tycho Dekker
V1
15:45 - 16:45 J8E2 V1
15:45 - 16:45 M8E1 Hans Oostindie
Thijs Kwant
Tycho Dekker
V1
15:45 - 16:45 M8E2 V1
15:45 - 16:45 M8E3 V1
16:45 - 17:45 JD2 Mels Mandema
Oscar Smit
V1 - AB
16:45 - 17:45 MD1 Liselot Schellekens
Pleun van der Zaan
V1 - CD
16:45 - 17:45 MD3 Tycho Dekker V3 - CD
16:45 - 17:45 MD4 Anna Diamandidis
Marilou van Nes
V3 - AB
16:45 - 17:45 ME4 Hans Oostindie V2
16:45 - 17:45 ME5 V2
16:45 - 17:45 ME6 V2
16:45 - 17:45 ME7 Hans Oostindie V2
16:45 - 17:45 ME8 V2
16:45 - 17:45 ME9 V2
17:45 - 18:45 JD3 Tom Jansen V1 - AB Cas Mohringer en Tom Jansen
17:45 - 18:45 JE3 Hans Oostindie V3 - CD
17:45 - 18:45 JE4 V3 - CD
17:45 - 18:45 MD2 Emma Eisma V3 - AB
18:00 - 19:15 MC3 Rostom Maktouf V1 - CD
18:45 - 20:00 MA3 Alexander Wonder V1 - AB
20:00 - 22:00 D1 Alexander Wonder V1

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849