headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

.Bestuur
Casper Heijsteeg * Voorzitter
Marieke Hamers Secretaris
Hanneke De Coninck-Smolders Penningmeester
Jup van 't Veld* Bestuurslid Accommodatie
Ivo Zernitz Bestuurslid Technische Commissie
Luc van Lonkhuijzen Bestuurslid Technische Commissie
Accommodatie
Jup van 't Veld* Voorzitter
Bart Zeldenrijk Lid
Maarten Thier Lid
Richard Tinus Lid
Ruud van Kessel Coördinator oud papier
Frouke Horstmann Coördinator oud papier
Marc Estourgie Coördinator klussen
Activiteitencommissie
Linda Straver-de Back Lid
Judith Houben Lid
Barcommissie
Marieke Gefferie Voorzitter
Carolien Beelaard Inkoop
Melanie te Pas Barcoördinator
Claudia Balzer Lid
Eda Manavoglu Lid
Petra Stigter Lid
Nicolette Sijpkens Lid
Kim Gombert Lid
Anne Marie Dijkstra Lid
Communicatiecommissie
Mariette van de Sande Lid
Jan Jelle Bouma Lid
Greg Tee Lid
Michelle Dekkers Lid
Ilse Straver Lid
Nathal Bakker Webmaster
Marieke Hamers Voorzitter
Financiele commissie
Martijn van der Pas Lid
Ronald Bakker Lid
Susan Mahabiersing Lid
Jeugdbestuur
Daniël de Boer Lid
Okker Hillen Lid
Cato van Meerten Lid
Lieke van Kessel Lid
Jet Oostindie Lid
Ledenadministratie
Petra Stigter Ledenadministratie
Sponsorcommissie
Rogier Visser Lid
Britt Grimpe Lid
Erwin vd Wal Lid
Tristan Lapoutre Lid
Hanneke Ouwehand - Veeger Lid
Sportiviteit & Respect
Heleen Koldewee Lid
Pauline Bottema Lid
Bob Steinbacher* Lid
Josien Van Asch Van Wijck Lid
Technische Commissie
Hans Oostindie Technisch manager E&F
Leo Westenberg Technisch manager
Luke Heijsteeg Technisch coördinator C&D
Technische Commissie - Arbitrage
Patrick Fruneaux Scheidsrechtercommissaris
Edwin Denekamp Scheidsrechtercommissaris
Technische Commissie - Categorieleider
Floris Stigter Categorieleider Senioren/Veteranen/Trimhockey
Nienke de Kock Categorieleider Jongens ABC
Stephanie Dommanschet Categorieleider Meisjes ABC
Charlotte Dorrepaal Categorieleider Meisjes ABC
Sebastiaan van Dugteren Categorieleider Jongens D
Lot Burgemeister Categorieleider Meisjes D
Cora Hamelinck Categorieleider Jongens E
Wibo Elink Schuurman Categorieleider Jongens F
Kiki Meijerink Categorieleider Meisjes F
Ward van Beers Categorieleider Funkey
Philip van Aerssen Categorieleider Meisjes 8E
Wikke Repko Categorieleider Meisjes 6E
Wibo Elink Schuurman Categorieleider F-training
Eef Gorter Categorieleider H1 en D1
Technische Commissie - Materialen
Bas Koekenbier Lid
Ernst van Veldhuyzen Keepers- en Veldmaterialen
Saskia Tinholt Lid
Marry Jansen-Kin Lid
Paulien van Wieringen Lid
Arjan van Es Lid
Technische Commissie - Trainingen
Dorthea Christiansen Coordinator Trainingen
Technische Commissie - Wedstrijdsecretariaat
Yvonne Steens Wedstrijdsecretariaat senioren
Frederik Hemmink wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Mettiene Bosman wedstrijdsecretariaat Jeugd
Technische Commissie - Zaalhockey
Edwin Denekamp Coördinator Zaalhockey
Floris Stigter Coördinator Zaalhockey
Tuchtcommissie
Arjen Fanoy* Voorzitter
Monique Stranders Lid
Chris Zeevenhooven Lid
Vertrouwenscontactpersonen
Jan van Overeem Vertrouwenscontactpersoon
Liesbeth Lycklama a Nyeholt Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligerscommissie
Petra Borsboom* Lid
Myrthe Bon-Albers* Lid
Esther te Voortwis Lid
Marieke Rood-van der Klip Lid
Margje Scheijgrond Lid

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849