Zoek
Inloggen
Agenda
  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Organisatie
Accommodatie Email sturen naar Accommodatie  
  Piet Hein Knoop  Voorzitter   
  Marnix Schepers     
  Aad Jansen  Oud Papier (OPA)   
Activiteitencommissie Email sturen naar Activiteitencommissie  
  Anoeska van Leeuwen     
  Marjolein Bogaard-maats     
Barcommissie Email sturen naar Barcommissie  
  Melanie te Pas  Barcoördinator   
  Marie Claire Zernitz-van der Lande     
  Agnes Hylkema     
  Petra Stigter*  Foto aanwezig    
  Nicolette Sijpkens     
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
  Casper Heijsteeg  Voorzitter   
  Nienke Siemons  Foto aanwezig Secretaris   
  Rebecca Massonet  Penningmeester   
  Piet Hein Knoop  Bestuurslid Accommodatie   
  Ivo Zernitz  Bestuurslid Technische Commissie   
  Eef Gorter  Bestuurslid Technische Commissie   
Communicatiecommissie Email sturen naar Communicatiecommissie  
  Nienke Siemons  Foto aanwezig Voorzitter   
  Marry Jansen-Kin     
  Patrick Bogaart     
  Marie Therese Nelemans     
  Nathal Bakker  Webmaster   
  Jan Jelle Bouma     
  Nienke Meek     
  William Gefferie  Documentatiespecialist   
Financiele commissie Email sturen naar Financiele commissie  
  Michelle Meijerink     
  Iwanna van der Wusten     
Kascommissie  
  Jeroen Wijker     
  Digna van der Pol     
Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
  Tonja Timmer  Ledenadministratie   
  Linda Meuwissen  Ledenadministratie   
Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
  John Schrijver  Voorzitter   
  Marleen Stieger     
  Aad Jansen     
  Roeland Hillen     
  Nathalie du Bruin     
Technische Commissie Email sturen naar Technische Commissie  
Technische Commissie - Arbitrage  Email sturen naar Technische Commissie - Arbitrage  
  Edwin Denekamp  Scheidsrechtercommissaris   
  Patrick Fruneaux  Scheidsrechtercommissaris   
Technische Commissie - Bestuursleden  Email sturen naar Technische Commissie - Bestuursleden  
  Ivo Zernitz  Bestuurslid Technische Commissie   
  Eef Gorter  Bestuurslid Technische Commissie   
Technische Commissie - Categorieleider   
  Bas Eggen  Categorieleider Senioren/Veteranen/Trimhockey   
  Jikke Beek  Categorieleider Senioren/Veteranen/Trimhockey   
  Chris Zeevenhooven  Categorieleider Jongens ABC   
  Nienke de Kock  Categorieleider Jongens ABC   
  Marlies van Ham*  Categorieleider Meisjes ABC   
  Luc van Lonkhuijzen  Categorieleider Meisjes ABC   
  Charlotte Dorrepaal  Categorieleider Meisjes ABC   
  Ivo Zernitz  Categorieleider Jongens D   
  Stephanie Dommanschet  Categorieleider Meisjes D   
  Sebastiaan van Dugteren  Categorieleider Jongens E   
  Nanda Slangen  Categorieleider Meisjes E-2e jaars   
  Lot van Berckelaer  Categorieleider Meisjes E-1ste jaars   
  Cora Hamelinck  Categorieleider Jongens F   
  Ingeborg Stokhof Buts  Categorieleider Meisjes F   
  Maartje van Asten  Categorieleider Meisjes Ftraining   
  Wibo Elink Schuurman  Categorieleider Funkey   
Technische Commissie - Materialen  Email sturen naar Technische Commissie - Materialen  
  Arjan van Es     
  Marry Jansen-Kin     
  Lucie Jansen van Velsen     
  Liesbeth van Dijk  Keepers- en Veldmaterialen   
Technische Commissie - Selectie  Email sturen naar Technische Commissie - Selectie  
  Floris Stigter  Selectiecommissie   
  Hans Oostindie  Technisch Manager 8DEF   
  Martijn Wijnant  Selectiecommissie   
Technische Commissie - Technisch Manager DEF  Email sturen naar Technische Commissie - Technisch Manager DEF  
  Hans Oostindie  Technisch Manager 8DEF   
Technische Commissie - Trainingen  Email sturen naar Technische Commissie - Trainingen  
  Floris Stigter     
  Martijn Wijnant     
  Hans Oostindie  Technisch Manager 8DEF   
  Martijn Wijnant  Train-de-Trainer   
  Bas Eggen  Coach-de-coach   
  Marijn Sonneveldt  Coordinator Trainingen   
Technische Commissie - Wedstrijddienst   
Technische Commissie - Wedstrijdsecretariaat   
  Emelie Schuttevaer  Wedstrijdsecretariaat 8DEF   
  Mettiene Bosman  Wedstrijdsecretariaat ABCD11   
  Yvonne Steens  Wedstrijdsecretariaat senioren   
  Emelie Schuttevaer  Wedstrijdformulieren   
Technische Commissie - Zaalhockey  Email sturen naar Technische Commissie - Zaalhockey  
  Anneke van der Kooi  Coördinator Zaalhockey   
  Mathilda Pepping  Wedstrijdsecretariaat Zaalhockey   
  Martijn Jansen  Foto aanwezig Zaalhockey trainingscoordinator   
  Han Eisma*  Coördinator Zaalhockey   
Tuchtcommissie Email sturen naar Tuchtcommissie  
  Arjen Fanoy  Voorzitter   
  Monique Stranders     
  Chris Zeevenhooven     
Vertrouwenscontactpersonen Email sturen naar Vertrouwenscontactpersonen  
  Jan van Overeem  Vertrouwenscontactpersoon   
  Liesbeth Lycklama a Nyeholt  Vertrouwenscontactpersoon   
Vrijwilligerscommissie Email sturen naar Vrijwilligerscommissie  
  Karina Nieland     
  Liesbeth van Dijk