headerfoto headerfoto
 

Barrooster

zondag 3 maart 2024 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nicolaas Estourgie Barhoofd 
09:00 - 13:00  Mya Gefferie Barhoofd 
11:00 - 13:30  Adriaan Wessels Barhoofd 
12:15 - 14:15  Aad Jansen Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Aad Jansen Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Marianne Valk Barhoofd 
14:15 - 16:30  Lotti Denslagen Barmedewerker 
14:15 - 16:30  Lotti Denslagen Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Noortje Friedeman Barhoofd 
16:30 - 18:30  Claudia Appels Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Claudia Appels Barmedewerker 
zaterdag 9 maart 2024 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 13:00  Olena Klimova Barhoofd 
08:00 - 09:00  Hanneke De Coninck-Smolders Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Hanneke De Coninck-Smolders Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Caroline van Reedt Dortland Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Leonie Groot Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Lucie Jansen van Velsen Barista 
10:45 - 13:15  Kristien Siemons Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Kristien Siemons Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Sandra de Boer Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Sandra de Boer Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Mascha Los Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Mascha Los Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Robert Scheerder Barhoofd 
zondag 10 maart 2024 
09:00 - 13:00  Mya Gefferie Barhoofd 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nicolaas Estourgie Barhoofd 
11:00 - 19:00  Olena Klimova Barhoofd 
12:15 - 14:15  Marelie Sweep Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Marelie Sweep Barmedewerker 
14:15 - 16:30  Jeroen Verbeek Barmedewerker 
14:15 - 16:30  Jeroen Verbeek Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Sander Post Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Sander Post Barmedewerker 
zaterdag 16 maart 2024 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 17:00  Olena Klimova Barhoofd 
08:00 - 09:00  Annemieke Plemp Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Annemieke Plemp Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Linde Eggink Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Christian van Gastel Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Petra Stigter Barista 
10:45 - 13:15  Shirin Berkleef Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Shirin Berkleef Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Annemarieke Gottmer Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Annemarieke Gottmer Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ilse Straver Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ilse Straver Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Maayke de Vries Barhoofd 
zondag 17 maart 2024 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nicolaas Estourgie Barhoofd 
09:00 - 13:00  Mya Gefferie Barhoofd 
11:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
12:15 - 14:30  Aad Jansen Barmedewerker 
12:15 - 14:30  Aad Jansen Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Claudia Appels Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Claudia Appels Barmedewerker 
zaterdag 23 maart 2024 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 09:00  Vanessa Jansen Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Vanessa Jansen Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Peggy van der Sluis Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Annelies Hillenga - van der Hulst Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Nadia Haj Mohammad Barista 
10:45 - 13:15  Frederiek Estourgie-van Burk Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Frederiek Estourgie-van Burk Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Dim Paulson Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Dim Paulson Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ingeborg Stokhof Buts Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Ingeborg Stokhof Buts Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Janneke Eilander Barhoofd 
zondag 24 maart 2024 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nicolaas Estourgie Barhoofd 
09:00 - 13:00  Mya Gefferie Barhoofd 
11:00 - 19:00  Olena Klimova Barhoofd 
12:15 - 14:15  Sander Post Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Sander Post Barmedewerker 
14:15 - 16:30  Lisha Ireland Barmedewerker 
14:15 - 16:30  Lisha Ireland Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Niels Denekamp Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Niels Denekamp Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2024 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 09:00  Miranda van Es Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Miranda van Es Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Linde Eggink Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Margriet Wessel-Buikema Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Mascha Leferink Barista 
10:45 - 13:15  Marlous Bakker Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Marlous Bakker Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Dim Paulson Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Dim Paulson Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Sebastiaan van Dugteren Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Sebastiaan van Dugteren Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Dorien Kreeftenberg Barhoofd 
zaterdag 13 april 2024 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 09:00  Leonie Groot Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Leonie Groot Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Kristien Siemons Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Sander de Vries Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Maaike van Schuppen Barista 
10:45 - 13:15  Shirin Berkleef Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Shirin Berkleef Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Marcel de Boer Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Marcel de Boer Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Mascha Los Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Mascha Los Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Catherine Apotheker Barhoofd 
zaterdag 20 april 2024 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bogdana Klimova Barhoofd 
08:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Chiara Rinaldi Barhoofd 
08:00 - 09:00  Hillie Zoetelief Terreindiensten 
08:00 - 09:00  Hillie Zoetelief Terreindiensten 
08:15 - 10:45  Marlous Bakker Barmedewerker 
08:15 - 10:30  Floris van der Peijl Wedstrijddienst 
08:15 - 10:45  Noortje Friedeman Barista 
10:45 - 13:15  Frederiek Estourgie-van Burk Barmedewerker 
10:45 - 13:15  Frederiek Estourgie-van Burk Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ilse Straver Barmedewerker 
13:15 - 15:45  Ilse Straver Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Yvonne Versluis Barmedewerker 
15:45 - 18:15  Yvonne Versluis Barmedewerker 
17:00 - 18:30  Dorien Kreeftenberg Barhoofd 

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849