Zoek
Inloggen
Agenda
  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

30 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 6432 Hockey Vereniging Mijdrecht MA1 16:15 17:00 Veld 3  info
Fluiten: Edwin Denekamp en Wilco Bothof (HC)
MA2 6312 MHC Alliance MA3 30 12:00 13:00 uit -   info
MA3 6314 Xenios MA3 30 16:30 17:30 uit -   info
  Let op! Adres Sportpark Sloten-Oost: Sloterweg 1045 in Amsterdam  
MB1 7702 AH & BC MB3 12:45 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Janny Brienen (Trimhockeyers) en Michiel Dijkman* (HC)
MB2 7401 Xenios MB3 30 15:30 16:30 uit -   info
MB3 7713 Xenios MB5 15:00 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Rico Delis en Ronald Lindhout
MC1 8496 BHC Overbos MC1 14:30 15:15 Veld 3  info
Fluiten: Ruud van Kessel (HC) en Bart van Dijkman (HC)
MC2 8519 AHC IJburg MC3 12:30 13:15 Veld 2  info
Fluiten: Jeroen van Meerten (Heren niet spelend) en Luc van Lonkhuijzen (HB)
MC3 8450 A.M.H.C. F.I.T. MC4 30 13:30 14:45 uit -   info
MD1 9929 MHC de Reigers MD2 11:15 12:00 Veld 1  info
Fluiten: Emma Eisma (ZMA1) en Wietske Overdijkink (MA1)
Begeleiding: Michiel Dijkman
MD2 9844 Hockey Vereniging Mijdrecht MD2 09:30 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Hylke Pronk en Koen Sonneveldt (HB)
MD3 9807 HIC MD4 15 12:15 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD4 9333 Hockeyclub VVV MD6 11:00 11:30 Veld 2  info
Fluiten: Josephine Tenback (MA3) en Isabelle-Rose van der Klis (MA3)
Begeleiding Ronald Lindhout
JA1 4455 Hockey Vereniging Mijdrecht JA1 11:00 11:45 Veld 3  info
JB1 4547 AMHC Westerpark JB1 30 13:00 14:15 uit -   info
JB2 4854 Zandvoortsche Hockey Club JB1 45 12:45 14:00 uit -   info
JC1 64 Pinoké JC1 15 09:45 10:45 uit -   info
JC2 5434 HV Myra JC2 13:15 13:45 Veld 1  info
Fluiten: Floris Haanen (HB) en Sjoerd Hinderink (HB)
JC3 5196 Hockeyclub VVV JC1 15 13:30 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD1 5712 A.M.H.C. Rood-Wit JD1 45 09:45 11:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD2 5781 MHC de Kikkers JD3 09:30 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Ole Zumpolle (H2) en Martijn Jansen (HC)
JD3 6055 Hockey Vereniging Mijdrecht JD2 30 11:00 12:00 uit -   info

30 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1 2253 HC Athena M8E1 08:30 09:00 Veld 3  info
3CD - aub opruimen na wedstrijd
M8E2 2249 Pinoké M8E3 15 08:00 08:45 uit -   info
M8E3 2140 HIC M8E3 15 08:45 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ME4 2007 AH & BC ME14 08:30 09:00 Veld 1  info
1B - aub opruimen na wedstrijd
ME5 2200 AHC IJburg ME1 08:30 09:00 Veld 1  info
1C - aub opruimen na wedstrijd
ME6 2107 MHC de Kikkers ME2 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld 4C  
ME7 1991 H.C. HISALIS ME1 45 n.n.b uit -   info
ME8 2103 Pinoké ME5 15 08:00 08:45 uit -   info
ME9 2196 THC Hurley ME4 08:30 09:00 Veld 1  info
1D - aub opruimen na wedstrijd
MF1 1971 Pinoké MF5 15 08:45 09:30 uit -   info
MF2 2077 Hockey Vereniging Mijdrecht MF1 08:30 09:00 Veld 2  info
2C - aub opruimen na wedstrijd
MF3 2177 Xenios MF3 08:30 09:00 Veld 2  info
2D - aub opruimen na wedstrijd
J8E1 2169 H.C. Haarlem J8E1 45 07:15 08:45 uit -   info
  Veld Rabo A/B  
J8E2 2058 HC Bloemendaal J8E3 08:30 09:00 Veld 3  info
3AB - aub opruimen na wedstrijd
JE3 2115 AMHC Westerpark JE5 30 08:00 09:00 uit -   info
JE4 2226 HC Bloemendaal JE3 08:30 09:00 Veld 1  info
1A - aub opruimen na wedstrijd
JF1 341 AHC IJburg JF3 08:30 09:00 Veld 2  info
2A - aub opruimen na wedstrijd
JF2 2257 AMHC Westerpark JF3 30 08:00 09:00 uit -   info
JF3 2152 AMHC Westerpark JF4 08:30 09:00 Veld 2  info
2B - aub opruimen na wedstrijd
JF4 371 Hockeyclub VVV JF4 15 08:15 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!