headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

.Bestuur
Marc Estourgie Voorzitter
Marieke Hamers Secretaris
Hanneke De Coninck-Smolders Penningmeester
Jup van 't Veld* Bestuurslid Accommodatie
Jop Ringeling Bestuurslid Technische Commissie
Luc van Lonkhuijzen Bestuurslid Technische Commissie
Accommodatie
Jup van 't Veld* Voorzitter
Bart Zeldenrijk Lid
Maarten Thier Lid
Richard Tinus Lid
Ruud van Kessel Coördinator oud papier
Frouke Horstmann Coördinator oud papier
Activiteitencommissie
Linda Straver-de Back Lid
Judith Houben Lid
Barcommissie
Marieke Gefferie Voorzitter
Carolien Beelaard Inkoop
Melanie te Pas Barcoördinator
Claudia Balzer Lid
Eda Manavoglu Lid
Petra Stigter Lid
Nicolette Sijpkens Lid
Kim Gombert Lid
Anne Marie Dijkstra Lid
Communicatiecommissie
Mariette van de Sande Lid
Jan Jelle Bouma Lid
Greg Tee Lid
Michelle Dekkers Lid
Ilse Straver Lid
Martijn Noordermeer Webmaster
Marieke Hamers Voorzitter
Financiele commissie
Martijn van der Pas Lid
Ronald Bakker Lid
Susan Mahabiersing Lid
Jeugdbestuur
Okker Hillen Lid
Sponsorcommissie
Rogier Visser Lid
Britt Grimpe Lid
Erwin vd Wal Lid
Tristan Lapoutre Lid
Hanneke Ouwehand - Veeger Lid
Sportiviteit & Respect
Heleen Koldewee Lid
Pauline Bottema Lid
Bob Steinbacher* Lid
Josien Van Asch Van Wijck Lid
Technische Commissie
Hans Oostindie Technisch manager E&F
Leo Westenberg Technisch manager
Technische Commissie - Arbitrage
Patrick Fruneaux Scheidsrechtercommissaris
Edwin Denekamp Scheidsrechtercommissaris
Technische Commissie - Categorieleider
Willem van Burk Categorieleider Senioren/Veteranen/Trimhockey
Sjoerd Hinderink Categorieleider Jongens ABC
Stephanie Dommanschet Categorieleider Meisjes ABC
Charlotte Dorrepaal Categorieleider Meisjes ABC
Sebastiaan van Dugteren Categorieleider Jongens D
Philip van Aerssen Categorieleider Meisjes D
Wibo Elink Schuurman Categorieleider Jongens E
Wibo Elink Schuurman Categorieleider Jongens F
Simone Hoefnagels Categorieleider Meisjes F
Nicole Herber - Van Ommeren Categorieleider Funkey
Wikke Repko Categorieleider Meisjes 8E
Kiki Meijerink Categorieleider Meisjes 6E
Freek Zoetelief Categorieleider F-training
Eef Gorter Categorieleider H1 en D1
Technische Commissie - Materialen
Ernst van Veldhuyzen Keepers- en Veldmaterialen
Marry Jansen-Kin Lid
Bas Koekenbier Lid
Paulien van Wieringen Lid
Saskia Tinholt Lid
Arjan van Es Lid
Technische Commissie - Trainingen
Ivo Sweep Coordinator Trainingen
Technische Commissie - Wedstrijdsecretariaat
Yvonne Steens Wedstrijdsecretariaat senioren
Frederik Hemmink wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Mettiene Bosman wedstrijdsecretariaat Jeugd
Technische Commissie - Zaalhockey
Edwin Denekamp Coördinator Zaalhockey
Floris Stigter Coördinator Zaalhockey
Tuchtcommissie
Arjen Fanoy* Voorzitter
Monique Stranders Lid
Chris Zeevenhooven Lid
Vertrouwenscontactpersonen
Jan van Overeem Vertrouwenscontactpersoon
Liesbeth Lycklama a Nyeholt Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligerscommissie
Petra Borsboom* Lid
Myrthe Bon-Albers* Lid
Esther te Voortwis Lid
Marieke Rood-van der Klip Lid
Margje Scheijgrond Lid

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849