headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

..Categorieleiders
Claudia Appels Categorieleider Funkey
Maarten jan Aarts Categorieleider Benjamins
Janneke Hobbelink Categorieleider Senioren/Veteranen/Trimhockey
Kim Dreyer* Categorieleider JO8 Categorieleider JO8
Mechteld Heisterkamp Categorieleider JO9 Categorieleider JO9
Freek Zoetelief Categorieleider JO10 Categorieleider JO10
Berend Stoutenbeek Categorieleider JO12 Categorieleider JO12
Sjoerd Hinderink Categorieleider JO14-18 Categorieleider JO14-18
Frank Dirken Categorieleider JO14-18 Categorieleider JO14-18
Stefanie Hamers Categorieleider MO8 Categorieleider MO8
Lara Van den Born-Schuil Categorieleider MO9 Categorieleider MO9
Freek Zoetelief Categorieleider MO10 Categorieleider MO10
Marciano Soetoredjo Categorieleider MO12 Categorieleider MO12
Marjolein Lacor Categorieleider MO14 Categorieleider MO14
Anne Marie Dijkstra Categorieleider MO16-18 Categorieleider MO16-18
Annet Driessen Categorieleider MO16-18 Categorieleider MO16-18
.Bestuur
Eric Scheijgrond Voorzitter
Astrid de Winter Secretaris
Philip van Aerssen Penningmeester
Allard Wendrich Bestuurslid Accommodatie
Kiki Meijerink Bestuurslid Technische Commissie
Wibo Elink Schuurman Bestuurslid Technische Commissie
Marieke Gefferie Bestuurslid Hospitality
Accommodatie
Allard Wendrich Voorzitter
Mark Van Der Geer Lid
Iris van den Beld Lid
Ivo Sweep Lid
Robert Scheerder Lid
Antoine Driessen Lid
Willem Horstmannn Coördinator oud papier
Esther Horstmann Keijzer Coördinator oud papier
Activiteitencommissie
Linda Straver-de Back Lid
Marielle Veldhuisen - de Bree Lid
Carolijn Raes Lid
Miranda van Es Lid
Barcommissie
Josceline Bogaers Voorzitter
Melanie te Pas Barcoördinator
Marianne Valk Lid
Maaike van Schuppe Lid
Adriaan Wessels Lid
Richard van Beuningen Lid
Frederiek Estourgie-van Burk Lid
Sander Klappers Lid
Willemijn Hovius Lid
Marie-Lousie Oster Lid
Chavelli Ceder Planner
Marieke Gefferie Bestuurslid Hospitality Bestuurslid Bar/Hospitality
Communicatiecommissie
Astrid de Winter Voorzitter
Michelle Dekkers Lid
Jan Jelle Bouma Lid
Ilse Straver Lid
Chris Meijerink Webmaster
Financiele commissie
Martijn van der Pas Lid
Ronald Bakker Lid
Susan Mahabiersing Lid
Ledenadministratie
Esther Koekenbier Ledenadministratie
Sponsorcommissie
Annelies Londeman - Vellekoop Voorzitter
Elles Voortman Lid
Ward Kuipers Lid
Sportiviteit & Respect
Hanneke De Coninck-Smolders Lid
Petra Stigter Lid
Eef Gorter Lid
Josien Van Asch Van Wijck Lid
Kim van den Bos Lid
Technische Commissie
Oliver Onions Technisch manager
Hans Oostindie Technisch manager E&F
Technische Commissie - Arbitrage
Patrick Fruneaux Scheidsrechtercommissaris
Technische Commissie - Materialen
Ernst van Veldhuyzen* Keepers- en Veldmaterialen
Bas Koekenbier Lid
Lucie Jansen van Velsen Lid
Saskia Tinholt Lid
Arjan van Es Lid
Technische Commissie - Trainingen
Marieke Hamers Coordinator Trainingen
Technische Commissie - Wedstrijdsecretariaat
Charlotte Dorrepaal Wedstrijdsecretariaat senioren
Irene van de Vorst wedstrijdsecretariaat Jeugd
Erik Rood wedstrijdsecretariaat Jeugd
Technische Commissie - Zaalhockey
Jup van 't Veld* Coördinator Zaalhockey
Bas van Geuns Coördinator Zaalhockey
Tuchtcommissie
Arjen Fanoy* Voorzitter
Monique Stranders Lid
Chris Zeevenhooven Lid
Vertrouwenscontactpersonen
Jan van Overeem Vertrouwenscontactpersoon
Liesbeth Lycklama a Nyeholt Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligerscommissie
Fardoe Boonen Voorzitter
Isabella Pijpers Lid
Annemiek van der Poel Lid
Quirine van Beuningen Lid
Josje Schouwenaar Lid

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849