headerfoto headerfoto
 

Barrooster

zaterdag 19 september 2020 
08:00 - 11:00  Claudia Balzer Barhoofd 
08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivia Matthijs Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Liselotte De Coninck Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Jet van Lonkhuijzen Barista 
08:15 - 10:15  Lucie Jansen van Velsen Barista 
10:15 - 12:15  Marry Jansen-Kin Barista 
10:15 - 12:15  Lucie Jansen van Velsen Barista 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lotte van der Geer Barista 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Loïs Kale Bardienst 
12:15 - 14:15  Lisha Ireland Barista 
12:15 - 14:15  Thessa Bennis Barista 
14:30 - 16:45  Ouders/verzorgers van Diever Soeters Bardienst 
16:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Plinke Hillen Bardienst 
zondag 20 september 2020 
10:15 - 12:15  Senna Denslagen Bardienst 
12:15 - 14:30  Myrthe Bon-Albers* Bardienst 
14:30 - 16:00  Willem van Burk Bardienst 
16:00 - 18:00  Vincent Mulder Bardienst 
zaterdag 26 september 2020 
08:00 - 11:00  Dorien Kreeftenberg Barhoofd 
08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mila Van Asch van Wijck Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Tyske de Ruyter Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Florentien Vree Barista 
08:15 - 10:15  Hanneke De Coninck-Smolders Barista 
10:15 - 12:15  Karen Hulshof Barista 
10:15 - 12:15  Josceline Gerritsma-bogaers Barista 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Jill van Geuns Barista 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Indy Los Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Simme Renes Barista 
12:15 - 14:15  Barista 
14:30 - 16:45  Ouders/verzorgers van Lisa Pronk Bardienst 
16:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Nikola Van der Sluis Bardienst 
zondag 27 september 2020 
10:00 - 12:15  Aad Jansen Bardienst 
12:15 - 14:30  Hiske Helleman Bardienst 
14:30 - 17:45  Loeki den Uyl Bardienst 
17:45 - 19:30  Jasper Paardekooper Bardienst 
zaterdag 3 oktober 2020 
08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mylene Kemmer Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Finn Peeters Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Lucie Jansen van Velsen Barista 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Faber Kappel Barista 
10:15 - 12:15  Jeannette Vonk Barista 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Juke Feenstra Barista 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lotte van der Geer Barista 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Luuk Spruijt Bardienst 
12:15 - 14:15  Robert Scheerder Barista 
12:15 - 14:15  Marielle van Kesteren Barista 
14:30 - 16:45  Luke Heijsteeg Bardienst 
16:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Tymen Buts Bardienst 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
zondag 4 oktober 2020 
12:15 - 14:45  Froukje Remmers Bardienst 
14:45 - 16:30  Willem van Burk Bardienst 
16:30 - 18:00  Vincent Mulder Bardienst 
zondag 11 oktober 2020 
12:15 - 14:30  Hiske Helleman Bardienst 
14:30 - 16:30  Senna Denslagen Bardienst 
16:30 - 18:00  Niels Denekamp Bardienst 
zaterdag 24 oktober 2020 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Robin Les Barista 
08:15 - 10:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:15  Thessa Bennis Barista 
12:15 - 14:15  Lisha Ireland Barista 
14:30 - 16:45  Bardienst 
16:45 - 19:15  Bardienst 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
zondag 25 oktober 2020 
10:15 - 12:30  Loeki den Uyl Bardienst 
12:30 - 14:15  Aad Jansen Bardienst 
14:15 - 16:30  Bas Eggen Bardienst 
16:30 - 18:30  Jasper Paardekooper Bardienst 
zaterdag 31 oktober 2020 
08:00 - 11:00  Huib Hudig Barhoofd 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Liv Niessen Barista 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Hannah Wendrich Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Bente Hoek Barista 
12:15 - 14:15  Barista 
14:30 - 16:45  Bardienst 
16:45 - 19:15  Bardienst 
zondag 1 november 2020 
10:15 - 12:15  Willem van Burk Bardienst 
12:15 - 14:45  Maartje Iacono Bardienst 
14:45 - 16:30  Senna Denslagen Bardienst 
16:30 - 18:00  Niels Denekamp Bardienst 
zaterdag 7 november 2020 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Barista 
08:15 - 10:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Annabella Donleben Barista 
12:15 - 14:15  Barista 
14:30 - 16:45  Bardienst 
16:45 - 19:15  Bardienst 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
zondag 8 november 2020 
10:15 - 12:15  Loeki den Uyl Bardienst 
12:15 - 14:30  Hiske Helleman Bardienst 
14:30 - 16:30  Loeki den Uyl Bardienst 
16:30 - 18:15  Jasper Paardekooper Bardienst 
zaterdag 14 november 2020 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Barista 
08:15 - 10:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:15  Barista 
12:15 - 14:15  Barista 
14:30 - 16:45  Bardienst 
16:45 - 19:15  Bardienst 
17:00 - 20:00  Jeannette Vonk Barhoofd 
zondag 15 november 2020 
10:15 - 12:15  Aad Jansen Bardienst 
12:15 - 14:30  Astrid Boosman* Bardienst 
14:30 - 16:30  Senna Denslagen Bardienst 
16:30 - 18:30  Vincent Mulder Bardienst 
zaterdag 21 november 2020 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 11:00  Wedstrijddienst 
08:15 - 10:15  Barista 
08:15 - 10:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
10:15 - 12:15  Barista 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Annabella Donleben Barista 
12:15 - 14:15  Barista 
14:30 - 16:45  Bardienst 
16:45 - 19:15  Bardienst 
zondag 22 november 2020 
10:15 - 12:15  Loeki den Uyl Bardienst 
12:15 - 14:30  Bas Eggen Bardienst 
14:30 - 16:30  Jasper Paardekooper Bardienst 
16:30 - 18:30  Niels Denekamp Bardienst 

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849