headerfoto headerfoto
 

HA

Ondersteuning

Functie Naam
aanvoerder Jop Ringeling
aanvoerder Steven te Slaa

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude HA Pinoké HC 13:30
Bloemendaal HD AthenA HB 11:00
Bloemendaal HF Pinoké HB 12:45
Gooische HC Hurley HB 11:00
Gooische HD Waterland HA 16:30
Qui Vive HA Overbos HA 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal HD 17 38 12 2 3
2 Gooische HD 17 36 11 3 3
3 Gooische HC 17 36 11 3 3
4 Pinoké HB 17 35 10 5 2
5 Overbos HA 17 35 10 5 2
6 AthenA HB 17 27 8 3 6
7 Hurley HB 17 23 7 2 8
8 Bloemendaal HF 17 22 7 1 9
9 Abcoude HA 17 14 4 2 11
10 Waterland HA 17 14 4 2 11
11 Pinoké HC 17 4 1 1 15
12 Qui Vive HA 17 3 1 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei Pinoké HC 13:30 thuis - Veld 1
12 mei HC Athena HB n.n.b uit
19 mei Waterlandse Hockey Club HA 11:00 thuis - Veld 1
26 mei THC Hurley HB n.n.b uit
2 jun Pinoké HB 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Waterland HA Qui Vive HA 5-4
Bloemendaal HD Bloemendaal HF 2-1
Abcoude HA Overbos HA 1-7
Pinoké HC Pinoké HB 0-5
AthenA HB Hurley HB 3-0
Gooische HD Gooische HC 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Gooische HC Bloemendaal HD 1-4
Hurley HB Waterland HA 3-2
Bloemendaal HF Abcoude HA 4-1
Qui Vive HA Gooische HD 2-5
Pinoké HB AthenA HB 4-2
Overbos HA Pinoké HC 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
AthenA HB Overbos HA 2-1
Bloemendaal HD Gooische HD 3-2
Abcoude HA Gooische HC 2-3
Pinoké HC Bloemendaal HF 2-4
Hurley HB Qui Vive HA 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Gooische HD Abcoude HA 2-3
Gooische HC Pinoké HC 4-2
Bloemendaal HF AthenA HB 1-2
Pinoké HB Hurley HB 3-0
Qui Vive HA Bloemendaal HD 2-9
Overbos HA Waterland HA 8-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Pinoké HC Gooische HD 1-2
Hurley HB Overbos HA 0-2
Pinoké HB Qui Vive HA 4-0
Waterland HA Bloemendaal HF 1-3
Abcoude HA Bloemendaal HD 1-8
AthenA HB Gooische HC 3-1
DONDERDAG 11 OKTOBER 2018
Waterland HA Pinoké HB 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gooische HC Waterland HA 2-1
Qui Vive HA Abcoude HA 5-7
Overbos HA Pinoké HB 2-2
Gooische HD AthenA HB 3-1
Bloemendaal HD Pinoké HC 2-1
Bloemendaal HF Hurley HB 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Waterland HA Gooische HD 1-2
Hurley HB Gooische HC 1-3
Pinoké HB Bloemendaal HF 1-0
Overbos HA Qui Vive HA 3-0
Pinoké HC Abcoude HA 1-6
AthenA HB Bloemendaal HD 1-5
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Gooische HC Pinoké HB 2-2
Abcoude HA AthenA HB 1-1
Qui Vive HA Pinoké HC 5-2
Bloemendaal HF Overbos HA 0-5
Bloemendaal HD Waterland HA 7-2
Gooische HD Hurley HB 4-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Waterland HA Abcoude HA 5-4
AthenA HB Pinoké HC 3-2
Bloemendaal HF Qui Vive HA 1-1
Overbos HA Gooische HC 3-2
Pinoké HB Gooische HD 2-2
Hurley HB Bloemendaal HD 0-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Pinoké HC Waterland HA 4-4
Gooische HC Bloemendaal HF 4-0
Gooische HD Overbos HA 3-3
Bloemendaal HD Pinoké HB 2-2
Abcoude HA Hurley HB 1-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Qui Vive HA Gooische HC 1-2
Pinoké HB Abcoude HA 3-0
Hurley HB Pinoké HC 3-0
Waterland HA AthenA HB 1-5
Overbos HA Bloemendaal HD 3-2
Bloemendaal HF Gooische HD 1-4
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AthenA HB Qui Vive HA 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Pinoké HB Pinoké HC 8-0
Hurley HB AthenA HB 2-2
Overbos HA Abcoude HA 2-2
Bloemendaal HF Bloemendaal HD 1-4
Gooische HC Gooische HD 2-2
Qui Vive HA Waterland HA 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Pinoké HC Overbos HA 0-5
Abcoude HA Bloemendaal HF 1-2
Bloemendaal HD Gooische HC 4-4
Waterland HA Hurley HB 0-3
AthenA HB Pinoké HB 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Gooische HD Bloemendaal HD 4-1
Bloemendaal HF Pinoké HC 2-0
Overbos HA AthenA HB 5-1
Qui Vive HA Hurley HB 2-6
Pinoké HB Waterland HA 3-2
Gooische HC Abcoude HA 4-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Hurley HB Pinoké HB 2-5
Bloemendaal HD Qui Vive HA 9-0
Abcoude HA Gooische HD 2-3
Pinoké HC Gooische HC 1-5
Waterland HA Overbos HA 3-1
AthenA HB Bloemendaal HF 4-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Bloemendaal HF Waterland HA 3-2
Overbos HA Hurley HB 2-2
Qui Vive HA Pinoké HB 1-7
Gooische HD Pinoké HC 6-0
Bloemendaal HD Abcoude HA 4-2
Gooische HC AthenA HB 3-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Hurley HB Bloemendaal HF 3-2
Pinoké HB Overbos HA 4-4
Abcoude HA Qui Vive HA 4-1
Pinoké HC Bloemendaal HD 3-2
AthenA HB Gooische HD 2-3
Waterland HA Gooische HC 1-9
DONDERDAG 18 APRIL 2019
Gooische HD Qui Vive HA 4-1

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849