headerfoto headerfoto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Trainingsgroep V3
15:45 - 16:45 Trainingsgroep V3
15:45 - 16:45 Meisjes onder 10-1 (8E1) Oliver Onions
Ronesca Plug
V3
15:45 - 16:45 Meisjes onder 10-2 (8E2) Oliver Onions
Ronesca Plug
V3
15:45 - 16:45 Meisjes onder 9-1 (6E1) Hans Oostindie V2
15:45 - 16:45 Meisjes onder 9-2 (6E2) Hans Oostindie V2
15:45 - 16:45 Meisjes onder 9-3 (6E3) Hans Oostindie V2
16:45 - 18:00 Jongens onder 12-1 (D) Nicolaas Estourgie
Kai Leferink
V3 - AB HT - Oliver
16:45 - 18:00 Jongens onder 12-2 (D) Julian de Vries
Jan Boosman
V3 - CD HT - Oliver
16:45 - 17:45 Jongens onder 9-1 (6E1) Hans Oostindie V2
16:45 - 17:45 Jongens onder 9-2 (6E2) Hans Oostindie V2
16:45 - 18:00 Meisjes onder 12-1 (D) Boet Ringeling
Niek Dirken
V1 - AB HT - Ronesca
16:45 - 18:00 Meisjes onder 12-2 (D) Maxim Meijerink
Sietse Bartels
V1 - CD HT - Ronesca
17:45 - 18:45 Jongens onder 10-1 (8E1) Hans Oostindie V2
18:00 - 19:30 Jongens onder 14-1 (C) Stijn Gorter
Wessel Bouma
Floris Stigter
V1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens onder 14-2 (C) Toon Sonneveldt
Job Divendal
V1 - CD HT - Oliver
18:00 - 19:15 Meisjes onder 14-2 (C) Sven van Oldenmark V3 - CD HT - Ronesca
18:00 - 19:15 Meisjes onder 14-3 (C) Marijn Zeldenrijk V3 - AB HT - Ronesca
19:30 - 21:00 Jongens onder 16-1 (B) Ronesca Plug V1 - AB
19:30 - 20:45 Jongens onder 18-2 (A) Oliver Onions V1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes onder 16-2 (B) Marijn Zeldenrijk V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Jongens onder 14-3 (C) Toon Sonneveldt V3 - AB
17:15 - 18:30 Jongens onder 16-2 (B) Oliver Onions V1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes onder 14-4 (C) Nikki De Vaere V1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens onder 16-3 (B) Senna Denslagen V2 - CD D1 trainer
18:30 - 20:00 Jongens onder 18-1 (A) Max Brinkhof
Mels Mandema
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes onder 14-1 (C) Emma Eisma
Lotte Oostindie
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes onder 16-1 (B) Mike Alderden V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes onder 18-1 (A) Niels Denekamp V3 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes onder 18-2 (A) Senna Denslagen V2 - AB D1 trainer
20:00 - 22:00 D1 Oliver Onions V3
20:00 - 22:00 H1 Benjamin Bos *
Floris Stigter
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Trainingsgroep V3
15:00 - 16:00 Benjamins/JO8 training Hans Oostindie V1
15:00 - 16:00 Benjamins/Meisjes onder 8 training Hans Oostindie V1
15:00 - 16:00 Jongens onder 8-1 (F1) Ronesca Plug V3
15:00 - 16:00 Meisjes onder 8-1 (F1) Ronesca Plug V3
16:00 - 17:00 Jongens onder 9-1 (6E1) Hans Oostindie
Ronesca Plug
V1
16:00 - 17:00 Jongens onder 9-2 (6E2) Hans Oostindie
Ronesca Plug
V1
16:00 - 17:00 Meisjes onder 9-1 (6E1) Hans Oostindie
Ronesca Plug
V1
16:00 - 17:00 Meisjes onder 9-2 (6E2) Hans Oostindie
Ronesca Plug
V1
16:00 - 17:00 Meisjes onder 9-3 (6E3) Hans Oostindie
Ronesca Plug
V1
17:00 - 18:00 Jongens onder 10-1 (8E1) Hans Oostindie
Ronesca Plug
V1
17:00 - 18:00 Meisjes onder 10-1 (8E1) Ronesca Plug
Hans Oostindie
V1
17:00 - 18:00 Meisjes onder 10-2 (8E2) Ronesca Plug
Hans Oostindie
V1
18:00 - 19:30 Jongens onder 16-1 (B) Ronesca Plug V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes onder 12-2 (D) Hans Oostindie V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes onder 12-3 (D) Merle Kersten
Sophie van Daelen
V2 - CD
19:30 - 20:45 D2 V1 - CD
19:30 - 20:45 H2 V1 - AB
20:45 - 22:00 Trainingsgroep V2
20:45 - 22:00 D30-1 (DA) V3 - AB
20:45 - 22:00 D30-2 (DB) V3 - CD
20:45 - 22:00 H30-1 (HA) V1 - AB
20:45 - 22:00 H45-1 (HB) V1 - CD
20:45 - 22:00 H45-2 (HC) V2
20:45 - 22:00 Trimhockeyers V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens onder 12-1 (D) Ronesca Plug V3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes onder 12-1 (D) Oliver Onions
Nikki De Vaere
Picolien Benninga
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes onder 14-1 (C) Mike Alderden V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes onder 14-2 (C) Sven van Oldenmark V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens onder 14-1 (C) Floris Stigter
Stijn Gorter
Wessel Bouma
V3 - CD
18:30 - 19:45 Jongens onder 16-2 (B) Ronesca Plug V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens onder 18-1 (A) Max Brinkhof
Mels Mandema
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes onder 16-1 (B) Mike Alderden V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes onder 18-1 (A) Niels Denekamp V1 - AB
20:00 - 22:00 D1 Oliver Onions V1
20:00 - 22:00 H1 Floris Stigter V3
20:15 - 21:30 DC Ronesca Plug V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens onder 12-2 (D) Oliver Onions
Lizzie Hudig
V1 - AB + Glenn
15:45 - 16:45 Meisjes onder 12-3 (D) Glenn Coates
Charlotte Wolthuis
Sophie Tinholt
V1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens onder 14-2 (C) Glenn Coates V1 - AB
16:45 - 18:00 Jongens onder 14-3 (C) Wessel Tinholt V1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes onder 14-3 (C) Oliver Onions V3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes onder 14-4 (C) Hannah van Meerten
Julie van den Elzen
V3 - CD
18:00 - 19:15 Jongens onder 16-3 (B) Oliver Onions
Glenn Coates
V1
18:00 - 19:15 Jongens onder 18-2 (A) Oliver Onions
Glenn Coates
V1
18:00 - 19:15 Meisjes onder 16-2 (B) Oliver Onions
Glenn Coates
V1
18:00 - 19:15 Meisjes onder 18-2 (A) Oliver Onions
Glenn Coates
V1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Funkey Hockey V1

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849