Zoek
Inloggen
Agenda
  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 21025 Hockey Vereniging Mijdrecht MA1 13:30 14:15 Veld 3  info
Fluiten: Edwin Denekamp en Bart van Dijkman (HC)
MA2 21477 HC Athena MA2 15 15:15 16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA3 21405 WFHC Hoorn (WFHC) MA2 15:15 15:45 Veld 1  info
Fluiten: Alexander Montauban van Swijndregt en Maarten van Hoorn (HL1)
MB1 19827 U.H.C.QUI VIVE MB3 30 13:00 14:15 uit -   info
MB2 19834 AHC IJburg MB3 20 12:25 13:15 uit -   info
  Let op: Wedstrijd wordt bij HIC op Veld 5 gespeeld!!  
MB3 20324 Zandvoortsche Hockey Club MB2 13:30 14:00 Veld 2  info
Fluiten: Alexander Viƫtor (JA1) en Rico Delis
MC1 23412 H.C. HISALIS MC1 45 11:00 12:30 uit -   info
MC2 23087 HC Athena MC4 11:30 12:15 Veld 1  info
Fluiten: Luc van Lonkhuijzen (HB) en Jeroen van Meerten (Heren niet spelend)
MC3 23022 AH & BC MC6 15 13:45 14:45 uit -   info
MD1 19017 Alkmaarsche M.H.C. MD1 60 10:45 12:30 uit -   info
MD2 18959 HV Myra MD3 10:15 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Nikki Wijnant (ZMA1) en Senna Denslagen (ZMA1)
Begeleiding: Jan van Haren
MD3 18298 Hockey Vereniging Mijdrecht MD2 10:00 10:30 Veld 2  info
Fluiten: Nienke Meek en Lot Burgemeister (Dames niet spelend)
MD4 19109 Hockeyclub VVV MD5 15 09:45 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JA1 23858 H.C. HISALIS JA1 16:45 17:30 Veld 1  info
Fluiten: Jan Hesp (HC) en Chris Kreyenberg (HB)
JB1 17267 A.M.H.C. Rood-Wit JB2 45 12:45 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JB2 20550 MHC de Reigers JB2 15:30 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Art Olender en Rob van den Elzen
JC1 17607 MHC Alliance JC1 09:30 10:30 Veld 1  info
bondscheidsrechters
JC2 17602 A.M.H.C. F.I.T. JC1 30 11:15 12:30 uit -   info
JC3 17321 HC Athena JC5 13:30 14:00 Veld 1  info
Fluiten: Jaap Schoeman en Kasper Melchers (JA1)
JD1 22174 HV Myra JD1 15 11:30 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD2 22051 HC Athena JD4 12:00 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Ole Zumpolle (H2) en Jan van Haren (Trimhockeyers)
JD3 21891 HC Athena JD7 11:45 12:15 Veld 2  info
Fluiten: Jan van Dijk en Patrick Bogaart