Zoek
Inloggen
Agenda
  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 december | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZMC4 25926 MHC Uitgeest MC2 45 08:35 09:50 HEEMSTEDE
Sportplaza Groenendaal
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
ZMC4 25890 MHC Alliance MC9 45 07:45 09:00 HEEMSTEDE
Sportplaza Groenendaal
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
ZMD1 28048 THC Hurley MD2 30 11:20 12:20 HOOFDDORP
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
ZMD1 27915 MHC de Reigers MD1 30 10:30 11:30 HOOFDDORP
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
ZMD3 27643 HC Athena MD5 20 10:40 11:30 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
11.00 - 14.00 uur zaalleiding
ZMD3 27777 MHC de Kikkers MD5 20 12:20 13:10 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
11.00 - 14.00 uur zaalleiding
ZMD34 33808 Hockey Vereniging Mijdrecht MD3 20 14:50 15:40 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
13.30 - 16.30 uur zaalleiding
ZMD34 33809 HIC MD6 20 13:10 14:00 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
13.30 - 16.30 uur zaalleiding
ZAALBLOK 27492 ZAAL AthenA MD5 - Kikkers MD5 20 12:00 12:20 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZAALBLOK 28664 ZAAL Hurley JD6 - Xenios JD4 20 09:30 09:50 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZAALBLOK 33781 ZAAL HIC MD6 - Mijdrecht MD3 20 14:30 14:50 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZAALBLOK 28078 ZAAL Haarlem JC3 - Pinoké JC6 20 17:00 17:20 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZJA1 29728 HC Bloemendaal JA3 25 12:15 13:10 AALSMEER
Waterlelie, Sportcentrum De
Dreef 7
1431WC AALSMEER
hal: veld 1
ZJA1 29594 H.C. Haarlem JA1 25 11:25 12:20 AALSMEER
Waterlelie, Sportcentrum De
Dreef 7
1431WC AALSMEER
hal: veld 1
ZJC3 27944 H.C. Haarlem JC3 20 15:40 16:30 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
16.00 - 19.00 uur zaalleiding inclusief opruimen balken
ZJC3 28213 Pinoké JC6 20 17:20 18:10 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
16.00 - 19.00 uur zaalleiding inclusief opruimen balken
ZJD1 24394 AH & BC JD2 13 13:27 14:10 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
ZJD1 24389 A.M.H.C. Rood-Wit JD1 13 11:47 12:30 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
ZJD3 28934 Xenios JD4 20 09:50 10:40 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
08.30 - 11.30 uur zaalleiding inclusief opbouw balken
ZJD3 28800 THC Hurley JD6 20 08:10 09:00 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
08.30 - 11.30 uur zaalleiding inclusief opbouw balken
ZJD4 28663 BHC Overbos JD3 45 13:35 14:50 SPAARNDAM
Dees Verdurmenhal, Dorpscentrum
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
ZJD4 28936 HC Bloemendaal JD5 45 14:25 15:40 SPAARNDAM
Dees Verdurmenhal, Dorpscentrum
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1