Zoek
Inloggen
Agenda
  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

20 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZMA2 31366 AHC IJburg MA1 20 14:50 15:40 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
13.30 - 16.30 uur zaalleiding
ZMA2 31232 Xenios MA2 20 13:10 14:00 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
13.30 - 16.30 uur zaalleiding
ZMA3 31633 THC Hurley MA3 20 17:20 18:10 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
16.00 - 19.00 uur zaalleiding, na afloop balken opruimen
ZMA3 31499 MHC Amstelveen MA2 20 15:40 16:30 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
16.00 - 19.00 uur zaalleiding, na afloop balken opruimen
ZMB2 31713 MHC Bennebroek MB3 45 16:55 18:10 BENNEBROEK
Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
ZMB2 31853 Xenios MB4 45 16:05 17:20 BENNEBROEK
Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
ZMB3 28365 MHC Alliance MB11 25 13:55 14:50 AALSMEER
Waterlelie, Sportcentrum De
Dreef 7
1431WC AALSMEER
hal: veld 1
ZMB3 28623 HV Myra MB5 25 13:05 14:00 AALSMEER
Let op: Uittenue mee!   
Waterlelie, Sportcentrum De
Dreef 7
1431WC AALSMEER
hal: veld 1
ZMC4 26444 MHC Alliance MC9 20 08:10 09:00 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
08.30 - 11.30 uur zaalleiding inclusief opbouw balken
ZMC4 26481 A.M.H.C. F.I.T. MC6 20 09:50 10:40 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
08.30 - 11.30 uur zaalleiding inclusief opbouw balken
ZAALBLOK 31100 ZAAL IJburg MA1 - Xenios MA2 20 14:30 14:50 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZAALBLOK 31769 ZAAL Amstelveen MA2 - Hurley MA3 20 17:00 17:20 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZAALBLOK 26408 ZAAL Alliance MC9 - FIT MC6 20 09:30 09:50 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
ZJB2 29081 MHC Alliance JB3 20 16:30 17:20 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZJB2 29212 THC Hurley JB5 20 17:20 18:10 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZJC1 31033 HC Athena JC1 45 08:35 09:50 WIJK AAN ZEE
Let op: Uittenue mee!   
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
ZJC1 30765 MHCHBS JC1 45 09:25 10:40 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
ZJC12 32365 BHC Overbos JC1 15 14:05 14:50 AMSTERDAM
Gustav Mahlerlaan, Blaashal
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZJC12 32634 Xenios JC12 15 13:15 14:00 AMSTERDAM
Gustav Mahlerlaan, Blaashal
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZJC3 29820 HC Athena JC5 13 10:55 11:40 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
ZJC3 29686 A.M.H.C. F.I.T. JC3 13 10:05 10:50 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
ZJC4 25969 MHCHBS JC4 30 08:50 09:50 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
ZJC4 26007 Z.H.C. de Kraaien JC2 30 09:40 10:40 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1

20 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MWC-ME4 36575 MHCHBS ME2 0 10:30 11:00 ABCOUDE info
Veld 1B - Na spelen graag opruimen
MWC-ME5 35299 Pinoké ME5 0 10:30 11:00 ABCOUDE info
Veld 1C - Na spelen graag opruimen
MWC-ME7 36564 AMHC Westerpark ME3 0 10:00 11:00 AMSTERDAM info
JE3 36560 U.H.C.QUI VIVE JE1 0 10:30 11:00 ABCOUDE info
Veld 1A - Na spelen graag opruimen
JE5 36605 H.C. Haarlem JE3 30 08:15 09:30 HAARLEM info
  Veld Bison A  
ZM8E1 33453 H.C. Haarlem M8E2 30 08:50 09:50 HOOFDDORP
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
ZM8E1 33493 MHC de Reigers M8E1 30 09:40 10:40 HOOFDDORP
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1